Štěpán Horváth

Narozen 20.12.1982 v Chomutově

 • Střední hotelová škola
 • Nyní student UJEP pedagogická fakulta – obor tělesná výchova a sport
 • Nyní žije v Plzni
 • Věnuje se trenérské činnosti a výchově mládeže

Nyní vzniká nový projekt:

DIREKTEM PROTI DROGÁM

Vznik projektu:

Pro jednotlivé rodiny i společnost jako celek je žádoucí, aby děti i mládež měly smysluplnou a pravidelnou náplň volného času a netrávily ho tak nicneděláním na ulici, které vytváří podmínky pro nejrůznější sociálně patologické jevy jako krádeže, drogy a podobně.

Účel projektu:

Smyslem tohoto projektu (v návaznosti na „Boxin club Arés“) vytvořit zázemí pro děti a mládež se zájmem o box a touto cestou je oprostit od drog a dalších neřestí současné doby potažmo společnosti. Nabídnout možnost aktivního trávení volného času dětem od školního věku, a to i dětem ze sociálně slabšího prostředí (zajištění finanční podpory). Realizace projektu bude zajištěna díky kvalitnímu týmu odborných trenérů a lektorů v této oblasti dlouhodobě působících. Vnikne tak prostředí pro vytvoření skupiny (rodiny) mladých sportovců, jenž by jinak neměli možnost do tohoto sportu proniknout.

Aktuality

 • Souboj s Chris Eubank Jr.

  V anglickém Newcastlu se 7.6.2014 Štěpán utkal s místním soupeřem Ch. Eubankem jr. Zápas vypsaný na 8 kol skončil vítězstvím soupeře v šestém kole TKO. Přesto patří Štěpánovi obrovská pochvala za bojovnost v tomto zápase.

 • Zápas o Evropský titul s Mothmorem

  Nyní se soustředím na zápas o Evropský titul , který proběhne 16.11.2013 – soupeř Michel Mothmora. Zápas je vypsán na 12 kol, konat se bude ve Francii – Louton. Tak mi držte palce.

 • Pozvánka na zápas s Blackvalem do Anglie

  Pozvání dvakrát na zápas do Anglie se zkušenějším soupeřem Nick Blackval, poslední nabídka byla o titul WBO – který drží Lukáš Konečný, ale po domluvě s Lukášem jsme nabídku odmítli.

 • Zápas v Anglii s Maxwelem

  Proběhl zápas v Anglii – Londýn, soupeř Max Maxwel – zápas byl na 8 kol – výhra na body, zápas byl vysílán v přímém přenosu na Eurosportu.  

obrazek

 

Fotogalerie

Sociální sítě

Copyright © 2020 - Stepan Horvath
All Rights Reserved